Nadčasové materiály

Chceme vám nabídnout dům v elegantním provedení. Každé jednotlivé části domu a každému detailu jsme věnovali maximální pozornost a to jak při návrhu, tak při současné realizaci. Budoucímu majiteli chceme nabídnout maximum prostoru, pohodlí tak, aby se v nové nemovitosti cítil maximálně spokojeně. Zájemci splníme a dokážeme na míru vytvořit cokoliv si bude na nemovitosti a v rámci nového domova přát.

Použité technologie a materiály

Základy – Objekt bude založen na betonových obvodových pasech šíře 600, 500mm. Na vybetonované pásy bude po obvodu vyskládáno ztracené bednění. Bednění bude následně vylito betonem. Na pasy bude provedena celoplošná základová deska tl.150 mm pro nepodsklepenou část domu a 200mm pro podsklepenou část domu.

Obvodové, nosné konstrukce – Zděná konstrukce obvodových stěn HELUZ, tl. 38 cm. Cihelné tvárnice zdiva nad terénem 1.NP a garáže budou lepeny na systémovou tenkovrstvou maltu. Tvárnice budou z interiérové strany omítnuty vápenocementovou omítkou. Na omítku bude natažena omítka štuková. Z exteriéru bude proveden kontaktní zateplovací systém tl.150mm s fasádní strukturovanou silikonovou omítkou.

Příčky – Zděná konstrukce Heluz ­různých tlouštěk 150-300mm jako nosné zdivo Tvárnice budou lepeny na systémovou tenkovrstvou maltu. Příčky budou vzájemně provazovány. Tvárnice budou omítnuty vápenno-cementovou omítkou. Na omítku bude natažena omítka štuková.

Stropy – Stropní konstrukce budou provedeny z dutinových panelů SPIROLL tl. 250mm.

Střecha a střešní konstrukce – Střecha je navržena jako sklonitá, valbová se sklonem 25° a betonovou krytinou Bramac. Konstrukce krovu RD je tvořena typickým krovem s vrcholovou vaznicí, kleštinami a středovými vaznicemi.

Klempířské prvky – Oplechování parapetů a střešních atik bude provedeno z ocelového lakovaného plechu Lindab, barva tmavě šedá.

Fasáda – Pro fasádu RD je navržena strukturovaná silikonová omítka ve světlé šedo-okrové barvě.

Okna a dveře – Okna a dveře na fasádě budou plastová z izolačním trojsklem. Barva tmavě šedá.

Vnitřní dveře – dýhované do obložkových zárubní. Barvu a míru zasklení budeme řešit osobním jednáním. Dodávku dveří pro celý dům zajišťujeme ve spolupráci se studiem APOKORK – www.apokork.cz

Povrchy podlah – Dodávku podlah zajišťujeme ve spolupráci s výrobcem vysoce kvalitních vinylových, dřevěných a laminátových podlah QUICK-STEP – www.quick-step.cz

Koupelna – Standardní provedení koupelen nabízíme ve spolupráci se studiem SENESI s možností individuálních klientských změn – www.senesi.cz

Kuchyň – Vzhledem k atypickému řešení ve vazbě na budoucí interiér není kuchyň součástí dodávky rodinného domu. Opět nabízíme možnost individuálního řešení ve spolupráci se studiem SENESI.

Součástí dodávky v kuchyňském zázemí je:

  • odtah vzduchotechniky pro digestoř
  • vývod teplé a studené vody pro dřez, studené vody pro myčku
  • vývody kanalizace pro napojení odpadu dřezu a myčky
  • příprava elektroinstalace (světla, zásuvky, digestoř, spotřebiče)
  • příprava na instalaci vodních filtrů pro přípravu kvalitní pitné vody

Vytápění – Jako tepelný zdroj pro krytí ztrát bude v objektu RD instalován plynový kotel o výkonu až 14,9kW umístěný v technické místnosti domu. V celém objektu bude podlahové vytápění, v koupelnách otopné žebříky, v garáži pak deskový radiátor. Ohřev TUV bude zajišťovat zásobníkový ohřívač připojený ke kotli. Příprava pro krb, dle vlastního výběru, je samozřejmostí.